B140HTN01.E HW2A

| Panel Model | B140HTN01.E HW2A |
|---|---|
| Značka panelu | AUO |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,14 inch, 1920×1080 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Cena B140HTN01.E HW2A | Požiadajte o cenu a čas |
| Formát pixelov | 1920(RGB)×1080 [FHD] |
| konfigurácia | RGB Vertical Stripe |
| Aktívna oblasť | 309.14(H)×173.89(V) mm |
| Dim. | - |
| svietivosť | - |
| kontrastný pomer | 400:1 (Typ.) (TM) |
| Zobraziť smer | 6 o'clock |
| Doba odozvy | 8 (Typ.)(Tr+Td) |
| Pozorovací uhol | 45/45/15/35 (Typ.)(CR≥10) |
| Prevádzkový režim | TN, Normally White, Transmissive |
| Podpora farieb | 262K 45% (CIE1931) |
| Zdroj svetla | WLED , 15K hours |
| Štýl formulára | - |
| Snímok za sekundu | 60Hz |
| Dotykový panel | Without |
LCDs-Display.com je špecializovaný distribučný sklad AUO B140HTN01.E HW2A.
AUO B140HTN01.E HW2A sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre AUO B140HTN01.E HW2A pdf list alebo podrobné špecifikácie AUO B140HTN01.E HW2A alebo iných AUO LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora AUO B140HTN01.E HW2A na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
AUO B140HTN01.E HW2A sú nové a originál skladom k dispozícii na LCDs-Display.com, rovnaký deň expedície s bezplatnými nákladmi na prepravu.
Pre AUO B140HTN01.E HW2A pdf list alebo podrobné špecifikácie AUO B140HTN01.E HW2A alebo iných AUO LCD, prosím napíšte nám, radi Vám poskytneme jednu.
Požiadajte o cenovú ponuku od distribútora AUO B140HTN01.E HW2A na stránkach LCDs-Display.com. Napíšte nám: info@LCDs-Display.com
Súvisiace kľúčové slová pre "B140HTN01.E HW2A"
- AUO B140HTN01.E HW2A
- Datasheet B140HTN01.E HW2A
- Obrázok B140HTN01.E HW2A
- Cena B140HTN01.E HW2A
- Distribútor B140HTN01.E HW2A
